MENÜ

09-13 Nisan 2018 ALKEV Sanat Haftası

PROGRAM AKIŞI

9 Nisan Pazartesi

08.25-08.40     İstiklal Marşı & Açılış Konuşması

10.10-11.00     4. Sınıflar “Boyalı Beden Perküsyonu”

12.05-12.15     3. Sınıflar “Koro”

12.25-13.05     2A & 2C “Ritim Tablosu” Etkinliği (Bahçe)

13.10-13.50     2B “Ritim Tablosu” Etkinliği (Bahçe)

14.00-15.30     İlkokul Sınıfları “Müzikli Masal Sepeti” Oyunu & Kitap İmzalama (Konferans Salonu)

14.45-15.20     Lise HZB “Dekoratif Resim” (Bahçe)

15.30-16.05     Lise 9B “Dekoratif Resim” (Bahçe)

10 Nisan Salı

08.05-08.25    Keman & Yan Flüt Dinletisi (Lobi)

08.30-16.00     Velilerle Seramik Atölyesi (Seramik Atölyesi)

09.30-10.10     Anne Baba Müzik Atölyesi (Müzik Sınıfı 1)

10.20-10.50     Anaokulu Uğur Böceği & Kelebek “Mona Lisa” Etkinliği (Müzik 1&2, Berlin Koridoru)

11.00-11.30     Anaokulu Turuncu & Yeşil “Mona Lisa” Etkinliği (Müzik Sınıfı 1 & 2, Berlin Koridoru)

12.05-12.25    Lise 9A & İlkokul “Birlikte Çiziyoruz” Etkinliği (Berlin Koridoru)

17.00-18.00    Film Gösterimi – ALKEV Ailesi (Konferans Salonu)

11 Nisan Çarşamba

09.30-10.30    Anaokulu Hazırlık Grubu “İzle Çiz Dans Et” (Müzik Sınıfı 1 & 2, Berlin Koridoru)

11.10-12.25    5, 6 ve 7. Sınıflar “Kaan ŞOLCUM ile Ritim Atölyesi” (Konferans Salonu)

14.45-16.00    Ortaokul Öğrencileri – İngilizce Tiyatro “The Lady” (Konferans Salonu)

14.45-16.00    3. Sınıflar “Post-it Art” Etkinliği (Bahçe)

12 Nisan Perşembe

10.50-11.30    Lise HZA, HZB, 11, 12. Sınıf Öğrencileri “Söyleşi” Sanat Eleştirmeni Fırat ARAPOĞLU & Heykeltıraş Ahmet Aydın ATMACA (Konferans Salonu)

11.40-13.10    Lise Seramik Kulübü “HeykeltIraş Ahmet Aydın ATMACA ile Seramik Workshopu” (Seramik Atölyesi)

12.05-12.25    İlkokul “Ritim Atölyesi” (Bahçe)

13.10-14.40    ALKEV Ailesi “Yemek Süsleme Atölyesi” (Mutfak)

14.45-15.20    5, 6 ve 7. Sınıflar “Vurmalı Çalgılar Gösterisi” (Konferans Salonu)

13 Nisan Cuma

08.30-10.10     5. sınıf müzik ve resim seçmeli ders öğrencileri “Film Gösterimi & Dekoratif Resim”  (Müzik Sınıfı2 & Bahçe)

11.10-11.50     “Dinlerken Çiz” Etkinliği – 1. Sınıflar (Bahçe)

11.40-12.20     Lise Hazırlık A “Ytong Heykel” (Seramik Atölyesi)

12.05-12.25     İlkokul “Yan Flüt & Keman Dinletisi” (Lobi)

12.40-13.10     Ortaokul Öğrencileri “Origami Atölyesi” Demir Akyol & İnsaf Koyuncu” (Fuaye)

13.55-14.25     İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri “Sanat Haftası Finali”

14.25-14.35     Kapanış Konuşması & İstiklal Marşı & ALKEV Marşı

2018 Lise Kayıt Kabul bilgileri için tıklayın Kayıt Başvuru Formu için tıklayın Kayıt Yenileme Randevu Sistemi için tıklayın