MENÜ

Anaokulu Bireysel Veli Görüşmesi

12.04.2014 Cumartesi günü Anaokulu bireysel veli görüşmesi yapılacaktır.

                      KELEBEKLER GRUBU                                                                                              UĞURBÖCEĞİ GRUBU

Görüşme saati

Öğrencinin Adı -soyadı

09.00/09.30

Duru Nergis DİLMEN

09.30/10.00

Adrian Deniz GÖNENÇER

10.00/10.30

Elif Serra YAKAR

10.40/11.10

Talat Ömer KABBANİ

11.10/11.40

Aslı Semin MERMER

11.40/12.10

Dora KÜPÇÜ

12.40/13.10

Necla Ela KARABAŞOĞLU

13.10/13.40

İzi İshak DARSA

Görüşme saati

Öğrencinin Adı -soyadı

09.00 / 09.30

Can ARSLAN

09.30 / 10.00

Ozan YAZGAN

10.00 / 10.30

Melis TEKVAN

10.40 / 11.10

Selin TUNÇSOY

11.10 / 11.40

Bade ŞİMŞEKER

11.40 / 12.10

Yekta KUTLUBULUT

09.00 / 09.30

Can ARSLAN

09.30 / 10.00

Ozan YAZGAN

 

                        YEŞİL GRUP                                                                                                               TURUCU GRUP

Görüşme saati

Öğrencinin Adı -Soyadı

09.00/09.30

Nil ORUÇ

09.30/10.00

DURU AYDEMİR

 10.00/10.30

Fethi Demir DENİZERİ

10.40/11.10

Öykü Deniz ERSOY

11.10/11.40

Kadir ERDEN

11.40/12.10

Damla Su KALAYCIOĞLU

12.40/13.10

KAAN ÖZSÖĞÜT

13.10/13.40

BORA ERDOĞAN

13.40/14.10

Arda KARABACAK

14.20/14.50

Ceren YURDAGÜL

14.50/15.20

Eymen UZUN

15.20/15.40

Aslı KURU

Görüşme Saati

Öğrencinin Adı -Soyadı

09.00/09.30

Defne AKÇAY

09.30/10.00

Çınar ÇAKIR

10.00/10.30

Kuzey KÖKTUNA

10.40/11.10

Rana Naz YAVUZ

11.10/11.40

Hüseyin Efe CİMŞİT

11.40/12.10

Nil SÜSOY

12.40/13.10

Meliha Melis YILDIZ

13.10/13.40

Derin GÜCÜYENER

13.40/14.10

Orkun HERSEK

14.20/14.50

Irmak ÇINAR

14.50/15.20

Nil PEHLİVANOĞLU

15.20/15.50

Mercan ÖZYURT

MAVİ GRUP                                                                                                                      SARI GRUP

Görüşme Saati

Öğrencinin Adı -Soyadı

09.00 / 09.30

Elif YILDIRIM

09.30 / 10.00

Yasemin EİSELMEİR

10.00 / 10.30

Mina Su AKYOL

10.40 / 11.10

Nevra AKARSU

11.10 / 11.40

Defne EREN

11.40 / 12.10

Cemal Berkay YERAL

12.40 / 13.10

Atahan ER

13.20/ 13.50

Ozan ÖZBATIR

13.50 / 14.20

Yavuz Hasan YILMAZ

14.20 /14.50

İsmail Mert ONAR

14.50/ 15.20

Mert GÖKBAY

15.20/ 15.50

Ozan YAŞARLAR

Görüşme Saati

Öğrencinin Adı -Soyadı

09.00/09.30

Ali TURANCI

09.30/10.00

İpek ÇOLAK

10.00/10.30

 Alya TUNCEL

10.40/11.10

Can BALTACIOĞLU

11.10/11.40

Derin ÖZMERT

11.40/12.10

Defne ÇELET

12.40/13.10

Mehmet Emre Altuğ ÖZMEN

13.10/13.40

Mehmet Yaşar PANCAR

13.40/14.10

Deniz KURÇ

14.20/14.50

Can BALTACIOĞLU

14.50/15.20

DERİN BEZGAL

 

 

                                                                                                                        KIRMIZI GRUP      

Görüşme Saati

Öğrencinin Adı -Soyadı

09.00/09.30

Toprak Can ÇAKIR

09.30/10.00

Mina KAYA

10.00/10.30

Kaan AYYILDIZ

10.40/11.10

İlay TUNCEL

11.10/11.40

Timur SEZER

11.40/12.10

Uluç ALTINORAK

12.40/13.10

Defne SEÇKİN

13.10/13.40

İzgi ÖZDEMİR

13.40/14.10

İbrahim ŞİŞMAN

14.20/14.50

                E.Nil GÖKBAY

14.50/15.20

Deniz ÇELİK

15.20/15.50

Uras UĞURLU

 

2018 Lise Kayıt Kabul bilgileri için tıklayın Kayıt Başvuru Formu için tıklayın