MENÜ

Okul Yönetimi

Dr. İsmet Aksöyek Dr. İsmet Aksöyek
Genel Müdür
rt.21k.vekla@keyoska.temsi
Özgeçmiş

Dr. İsmet Aksöyek

Dr. İsmet Aksöyekİşletme lisans eğitimine sahip İsmet Aksöyek, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde finansman alanında yüksek lisans ve doktora yaptı. Gazi Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü’nde araştırma görevlisi ve öğretim üyesi olarak çalıştı. 2002 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi bütçe ve finansman koordinatörü oldu. Daha sonra rektör danışmanı olarak çalıştı. 2005-2009 yılları arasında Zeynep Mutlu Eğitim Vakfı Kemer Okullarında icra kurulu üyeliği, çeşitli şirketlerde yönetim kurulu üye ve başkanlığı görevlerinde bulundu. 2009-2014 yılları arasında; İstanbul Bilgi Üniversitesine geri dönerek, operasyon direktörü ve insan kaynakları direktörü olarak görev yaptı.2014 yılı başından itibaren ALKEV Özel Okulları genel müdürü olarak görevine devam eden Aksöyek’in finans alanında yayımlanmış kitabı ve makaleleri bulunmaktadır.

Ayşenur Yavuz Ayşenur Yavuz
İlkokul ve Ortaokul Müdürü
rt.21k.vekla@zuvay.runesya
Özgeçmiş

Ayşenur Yavuz

Ayşenur YavuzAlmanya Essen doğumlu olan Ayşenur Yavuz, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 1995 yılında mezun oldu. Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans eğitimi aldı, bu alanda pek çok seminere katıldı ve katıldığı eğitim sertifika programlarını başarıyla tamamladı. Mesleğinin ilk yıllarında Diyarbakır Silvan’da görev yaptı, 1996-2004 yılları arasında Cihangir Okullarında anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bölümlerinde farklı dönemlerde müdür yardımcısı olarak çalıştı. 2004 yılının ağustos ayından bu yana ALKEV Özel Okullarında ilkokul, ortaokul müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Ayşenur Yavuz bu süreçte yurt dışında yapılan pek çok uluslararası eğitim fuarında da görev aldı. Farklı eğitim sistemleri üzerine araştırmaları bulunan ve yaşam boyu öğrenmeyi felsefe edinen Ayşenur Yavuz eğitim yöneticiliği alanında 20 yıllık bir deneyime sahiptir.

Hazan Kaya Hazan Kaya
Anaokulu Müdürü
rt.21k.vekla@ayak.nazah
Özgeçmiş

Hazan Kaya

Hazan KayaEğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Tezsiz Yüksek Lisans eğitimi alan Hazan Kaya, 1996 yılında Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun oldu. 1994-2005 yılları arasında Anaokulu Sınıf Öğretmenliği, Anaokulu Zümre Başkanlığı, Anaokulu-İlkokul Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2005 yılından itibaren ALKEV Özel Anaokulunda Sınıf Öğretmenliği, Zümre Başkanlığı görevlerini yürüten Hazan Kaya, 2012 yılından bu yana Anaokulu Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

R. Yalın Güçkıran R. Yalın Güçkıran
İlkokul Akademik Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@narikcug.nilay
Özgeçmiş

R. Yalın Güçkıran

R. Yalın Güçkıran2005 yılında Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans programını tamamladı. Tezini “İlköğretim öğrencilerinin okul iklimi algıları ile saldırganlık düzeyleri arasındaki ilişki” konusunda yaptı. Tepe İlkokulunda bir dönem sürdürdüğü sınıf öğretmenliği görevinin ardından ALKEV Özel Okullarında ölçme değerlendirme uzman yardımcısı ve sınıf öğretmeni olarak çalışan Güçkıran, 4 yıldır ilkokul müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda yarı profesyonel olarak müzikle ilgilenmektedir.

Tamar Uçar Özdemir Tamar Uçar Özdemir
İlkokul Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@rimedzo.ramat
Özgeçmiş

Tamar Uçar Özdemir

Tamar Uçar Özdemir2001 Yılında İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olan Tamar Uçar Özdemir, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Gurubu Öğretmenliğinde Tezsiz Yüksek Lisansını tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Rehberlik Sertifika Programına katıldı. 2004 Yılında İstanbul Kültür Eğitim Kurumları Kültür2000 Kolejinde Rehber Öğretmen olarak göreve başlayan Tamar Uçar Özdemir, 2006 yılından itibaren İlkokul Müdür Yardımcısı oldu. 2016-2017 eğitim-öğretim yılında ALKEV Özel Okulları İlkokul Müdür Yardımcılığı görevine gelen Tamar Uçar Özdemir, mesleki gelişimi boyunca birçok sertifika ve eğitim programlarına katılmıştır. “Kurum Kültürü ve Kurum Yönetimi “, “Eğitim Yönetiminde Profesyonellik “ sertifika programlarını tamamlamıştır. Ayrıca Rehberlik Sempozyumları düzenlemiş ve sunular yapmıştır.

firatgokalp Fırat Gökalp
Ortaokul Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@plakog.tarif
Özgeçmiş

Fırat Gökalp

Fırat GökalpMatematik lisans eğitimine sahip olan Fırat Gökalp 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Almanca Matematik Öğretmenliğinden mezun oldu. 2002-2011 yılları arasında çeşitli kurumlarda lise matematik öğretmeni, 2011-2014 yılları arasında ALKEV Özel Okullarında matematik öğretmeni olarak görev aldı. Yine aynı yıllarda “Eğitimde Teknoloji” içerikli sertifika programlarına katıldı. 2014 yılının Ağustos ayından itibaren ALKEV Özel Okulları Ortaokul Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Nurullah Çetin Nurullah Çetin
Ortaokul Müdür Yardımcısı / TEOG Koordinatörü / Matematik Zümre Başkanı
rt.21k.vekla@nitec.hallurun
Özgeçmiş

Nurullah Çetin

Nurullah ÇetinMarmara Üniversitesi İngilizce Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun olan Nurullah Çetin, yirmi yıllık meslek yaşantısında matematik öğretmenliği, matematik bölüm başkanlığı, müdür yardımcılığı ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2015-2016 eğitim öğretim yılında ALKEV Özel Okullarında müdür yardımcılığı görevine getirilmiştir.

S. Elif Durukan S. Elif Durukan
Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü
rt.21k.vekla@nakurud.file
Özgeçmiş

S. Elif Durukan

S. Elif DurukanFizik lisans eğitimine sahip Elif Durukan, İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Fizik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamlayarak Okul Yönetimi ve Denetimi alanında birçok sertifika programına katıldı. Halen İşletme İktisadı Enstitüsünde İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. 2002-2007 yılları arasında Fizik öğretmeni olarak çalıştı. 2007-2009 tarihleri arasında ALKEV Özel Okulları’nda Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak görev aldı. 2009-2013 yılları arasında ALKEV Özel Okulları Müdür Yardımcılığı ve Müdür Başyardımcılığı görevlerini yürüttü. 2013 yılı başından itibaren ALKEV Özel Anadolu Lisesi Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Derya Arıbaş Derya Arıbaş
Lise Müdür Yardımcısı / IB-DP Koordinatörü
rt.21k.vekla@sabira.ayred
Özgeçmiş

Derya Arıbaş

Derya Arıbaşİngilizce ve Almanca lisans eğitimine sahip Derya Arıbaş, lise eğitimini Almanya’nın Hannover şehrinde Wilhelm- Raabe- Gymnasium’da Abitur ile tamamladıktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinde İngilizce Öğretmenliği ve Almanca Öğretmenliği (Çift Ana dal) Bölümlerinde devam etmiştir. Mezuniyeti sonrasında yüksek lisansını İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde Uygulamalı Dil Bilimi alanında tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitiminin ardından birçok platformda alanı ile ilgili sunumlar yapmıştır. Mesleki uzmanlık alanı olan İngilizce ve Almanca Öğretmenliği dışında noter onaylı Türkçe - Almanca çevirmenlik belgesine sahiptir. Ayrıca kurum içi ve dışında yakın zamanda eğitim ve yöneticilik alanlarında birçok eğitime katılım sağlamıştır. 2011-2014 yılları arasında ALKEV Özel Okulları’nda İngilizce Zümre Başkanı olarak görev aldı. 2015 yılı başından itibaren ALKEV Özel Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Vildan Kocaoğlu Vildan Kocaoğlu
Lise Müdür Yardımcısı / IB-CAS/SEN Koordinatörü
rt.21k.vekla@ulgoacok.nadliv
Özgeçmiş

Vildan Kocaoğlu

Vildan Kocaoğlu2000 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalından mezun olan Vildan Kocaoğlu, yüksek lisans eğitimine yine İstanbul Üniversitesinde Üstün Zekâlıların Eğitimi Bölümünde devam etti. 2002-2004 yılları arasında mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Londra’da yaşadı. Birkbeck University’de “Psychology at Work” programını tamamladı. 2004 yılından itibaren çeşitli kamu ve özel eğitim kurumlarda Psikolojik Danışman ve Rehberlik Zümre Başkanlığı görevlerini sürdürdü. 2013 yılında 4 yıl süren Aile ve Çift Terapisti eğitimini tamamladı. Meslek hayatı boyunca alanıyla ilgili birçok eğitim ve sempozyumda eğitimci/katılımcı olarak yer aldı. 2013 yılından itibaren ALKEV Özel Okulları Rehberlik Birimi yöneticiliğini sürdüren Vildan Kocaoğlu 2017-2018 eğitim-öğretim yılı itibariyle ALKEV Özel Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 15 yıllık profesyonel voleybol geçmişi dolayısıyla öncelikle spor ve sonrasında da müzik ilgi ve yetenek alanlarındandır.

Alper Yoldaş Alper Yoldaş
Fen ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@sadloy.repla
Özgeçmiş

Alper Yoldaş

Alper YoldaşTürk Dili ve Edebiyatı lisans eğitimine sahip Alper Yoldaş, 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Eğitim Bilimleri üzerine Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamladı. Eğitim Yönetimi ve Denetimi üzerine sertifika programlarına katıldı. Çalıştığı kurumlarda Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinin yanı sıra zümre başkanlığı ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Eğitim ile ilgili gerçekleştirilen birçok seminere katıldı ve sunumlar gerçekleştirdi. Öğrencinin etkin rol aldığı eğitim odaklı Ulusal ve Uluslararası birçok organizasyona katılım gösterdi. 2015-2016 yılında ALKEV Özel Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı Zümre Başkanlığı görevini yürüttü. 2016 yılından itibaren ALKEV Özel Anadolu Lisesi Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

necati-yigit Necati Yiğit
İşletme Müdürü
rt.21k.vekla@tigiy.itacen
Özgeçmiş

Necati Yiğit

Necati Yiğit1981 Yılında İstihkam Teğmeni olarak Kara Harp Okulundan mezun olan Necati Yiğit, Silahlı Kuvvetlerin çeşitli kademelerinde Birlik Komutanı, Karargah Subayı ve İstihkam Başkan'ı görevlerinde bulundu. Balıkesir Üniversitesinde fark dersleri vererek İnşaat Mühendisliği dalında lisans ve tezli Yüksek lisans eğitimi alarak İnşaat Yüksek Mühendisi unvanı aldı. 2012 Yılında Silahlı Kuvvetlerden Kıdemli Albay rütbesinde emekli oldu. MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde üç yıl İdari İşler Müdürlüğü yaptı. C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı belgesine sahiptir. ALKEV Özel Okullarında İşletme Müdürü ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

2017 Lise Kayıt Kabul bilgileri için tıklayın Kayıt Başvuru Formu için tıklayın