MENÜ

Okul Yönetimi

Dr. İsmet Aksöyek Dr. İsmet Aksöyek
Genel Müdür
rt.21k.vekla@keyoska.temsi
Özgeçmiş

Dr. İsmet Aksöyek

Dr. İsmet Aksöyekİşletme lisans eğitimine sahip İşletme lisans eğitimine sahip İsmet Aksöyek, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde finansman alanında yüksek lisans ve doktora yaptı. Gazi Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünde araştırma görevlisi ve öğretim üyesi olarak çalıştı. 2002-2005 yıllarında İstanbul Bilgi Üniversitesinde Bütçe-Finansman Koordinatörü ve Rektör Danışmanı, 2005-2009 yıllarında Zeynep Mutlu Eğitim Vakfı Kemer Okullarında İcra Kurulu Üyesi görevlerinde bulundu. Çeşitli şirketlerde yönetim kurulu üyesi ve başkanı olarak görev yaptı. 2009-2014 yıllarında İstanbul Bilgi Üniversitesine (Laureate International Universities) geri dönerek Operasyon Direktörü ve Başkan Yardımcısı (İnsan Kaynakları) olarak çalıştı. 2014 yılı ocak ayından itibaren ALKEV Özel Okulları Genel Müdürü olarak görevine devam eden Aksöyek’in finans alanında yayımlanmış kitapları bulunmaktadır.

Hazan Kaya Hazan Kaya
Anaokulu Müdürü
rt.21k.vekla@ayak.nazah
Özgeçmiş

Hazan Kaya

Hazan Kaya1996 yılında Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun olan Hazan Kaya, 2013 yılında Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Tezsiz Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 1994-2005 yılları arasında anaokulu sınıf öğretmenliği, anaokulu zümre başkanlığı, anaokulu-ilkokul müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2005 yılından itibaren ALKEV Özel Anaokulunda sınıf öğretmenliği, zümre başkanlığı ve anaokulu müdür yardımcılığı görevlerini yürüten Hazan Kaya, 2017 eğitim yılı itibariyle anaokulu müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ayşenur Yavuz Ayşenur Yavuz
İlkokul ve Ortaokul Müdürü
rt.21k.vekla@zuvay.runesya
Özgeçmiş

Ayşenur Yavuz

Ayşenur YavuzAlmanya Essen doğumlu olan Ayşenur Yavuz, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 1995 yılında mezun oldu. Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans eğitimi aldı, bu alanda pek çok seminere katıldı. Katıldığı eğitim ve sertifika programlarını başarıyla tamamladı. Mesleğinin ilk yıllarında Diyarbakır Silvan’da görev yaptı, 1996-2004 yılları arasında Cihangir Okullarında anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bölümlerinde farklı dönemlerde müdür yardımcısı olarak çalıştı. 2004 yılının ağustos ayından bu yana ALKEV Özel Okullarında ilkokul, ortaokul müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Ayşenur Yavuz bu süreçte yurt dışında yapılan pek çok uluslararası eğitim fuarında da görev aldı. Farklı eğitim sistemleri üzerine araştırmaları bulunan ve yaşam boyu öğrenmeyi felsefe edinen Ayşenur Yavuz eğitim yöneticiliği alanında 20 yıllık bir deneyime sahiptir.

R. Yalın Güçkıran R. Yalın Güçkıran
İlkokul Akademik Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@narikcug.nilay
Özgeçmiş

R. Yalın Güçkıran

R. Yalın Güçkıran2005 yılında Trakya Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi yüksek lisans programını tamamladı. Tezini “İlköğretim öğrencilerinin okul iklimi algıları ile saldırganlık düzeyleri arasındaki ilişki” konusunda yaptı. Yurt dışında düzenlenen uluslararası eğitim ve konferanslara katıldı. Bugüne kadar sınıf öğretmenliği, ölçme değerlendirme uzmanı ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen ALKEV Özel Okullarında akademik müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Üzerinde çalıştığı konular arasında etkili okul geliştirme, 21. yüzyıl becerilerinin öğretimi ve değerlendirilmesi, Understanding by Design, eğitimde teknoloji uygulamaları ve maker hareketi sayılabilir. Yarı profesyonel olarak müzikle ilgilenmekte olan Güçkıran, Yeditepe Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretimi doktora programına devam etmektedir.

Tamar Uçar Özdemir Tamar Uçar Özdemir
İlkokul Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@rimedzo.ramat
Özgeçmiş

Tamar Uçar Özdemir

Tamar Uçar Özdemir2001 Yılında İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olan Tamar Uçar Özdemir, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Gurubu Öğretmenliğinde Tezsiz Yüksek Lisansını tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen rehberlik sertifika programına katıldı. 2004 Yılında İstanbul Kültür Eğitim Kurumları Kültür2000 Kolejinde Rehber Öğretmen olarak göreve başlayan Tamar Uçar Özdemir, 2006 yılında ilkokul müdür yardımcısı oldu. 2016-2017 eğitim-öğretim yılında ALKEV Özel Okullarında ilkokul müdür yardımcılığı görevine başlayan Tamar Uçar Özdemir, mesleki gelişimi boyunca birçok sertifika ve eğitim programlarına katılmıştır. “Kurum Kültürü ve Kurum Yönetimi”, “Eğitim Yönetiminde Profesyonellik” sertifika programlarını tamamlamıştır. Ayrıca Rehberlik Sempozyumları düzenlemiş ve sunular yapmıştır.

firatgokalp Fırat Gökalp
Ortaokul Müdür Yardımcısı / Matematik Zümre Başkanı
rt.21k.vekla@plakog.tarif
Özgeçmiş

Fırat Gökalp

Fırat GökalpMatematik lisans eğitimine sahip olan Fırat Gökalp 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Almanca Matematik Öğretmenliğinden mezun oldu. 2002-2011 yılları arasında çeşitli kurumlarda lise matematik öğretmeni, 2011-2014 yılları arasında ALKEV Özel Okullarında matematik öğretmeni olarak görev aldı. Yine aynı yıllarda “Eğitimde Teknoloji” içerikli sertifika programlarına katıldı. 2014 yılının Ağustos ayından itibaren ALKEV Özel Okulları ortaokul müdür yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Yaşar Fırat Altunsuyu Yaşar Fırat Altunsuyu
Ortaokul Müdür Yardımcısı / LGS Koordinatörü
rt.21k.vekla@uyusnutla.tarif
Özgeçmiş

Yaşar Fırat Altunsuyu

Yaşar Fırat AltunsuyuÇukurova Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun olan Fırat Altunsuyu, Doğu Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde, Eğitim Bilimleri üzerine Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. 2005-2017 yılları arasında çeşitli özel kurumlarda matematik öğretmenliği yapmıştır. Mesleki gelişimi süresince çeşitli sertifika ve eğitim programlarına katılan Fırat Altunsuyu, 2017-2018 eğitim öğretim döneminde ALKEV Özel Okullarında matematik öğretmeni olarak görev almıştır. 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle ALKEV Özel Okulları müdür yardımcılığı ve sınav koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

S. Elif Durukan S. Elif Durukan
Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü
rt.21k.vekla@nakurud.file
Özgeçmiş

S. Elif Durukan

S. Elif DurukanFizik lisans eğitimine sahip Elif Durukan, İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Fizik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamlayarak okul yönetimi ve denetimi alanında birçok sertifika programına katıldı. Halen İşletme İktisadı Enstitüsünde İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. 2002-2007 yılları arasında Fizik öğretmeni olarak çalıştı. 2007-2009 tarihleri arasında ALKEV Özel Okulları’nda Fen ve Teknoloji Öğretmeni olarak görev aldı. 2009-2013 yılları arasında ALKEV Özel Okulları müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı görevlerini yürüttü. 2014 yılı başından itibaren ALKEV Özel Anadolu ve Fen Lisesi müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Alper Yoldaş Alper Yoldaş
Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Yardımcısı
rt.21k.vekla@sadloy.repla
Özgeçmiş

Alper Yoldaş

Alper YoldaşTürk Dili ve Edebiyatı lisans eğitimine sahip Alper Yoldaş, 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Eğitim Bilimleri üzerine Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamladı. Eğitim yönetimi ve denetimi üzerine sertifika programlarına katıldı. Çalıştığı kurumlarda Türk dili ve edebiyatı öğretmenliğinin yanı sıra zümre başkanlığı ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Eğitim ile ilgili gerçekleştirilen birçok seminere katıldı ve sunumlar gerçekleştirdi. Öğrencinin etkin rol aldığı eğitim odaklı ulusal ve uluslararası birçok organizasyona katılım gösterdi. 2015-2016 yılında ALKEV Özel Anadolu ve Fen Lisesinde Türk dili ve edebiyatı zümre başkanlığı görevini yürüttü. 2016 yılından itibaren ALKEV Özel Anadolu ve Fen Lisesi müdür yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Vildan Kocaoğlu Vildan Kocaoğlu
Lise Müdür Yardımcısı / IB-CAS/SEN Koordinatörü
rt.21k.vekla@ulgoacok.nadliv
Özgeçmiş

Vildan Kocaoğlu

Vildan Kocaoğlu2000 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalından mezun olan Vildan Kocaoğlu, yüksek lisans eğitimine yine İstanbul Üniversitesinde Üstün Zekâlıların Eğitimi Bölümünde devam etti. 2002-2004 yılları arasında mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Londra’da yaşadı. Birkbeck University’de “Psychology at Work” programını tamamladı. 2004 yılından itibaren çeşitli kamu ve özel eğitim kurumlarda psikolojik danışmanlık ve rehberlik zümre başkanlığı görevlerini sürdürdü. 2013 yılında 4 yıl süren aile ve çift terapisti eğitimini tamamladı. Meslek hayatı boyunca alanıyla ilgili birçok eğitim ve sempozyumda eğitimci/katılımcı olarak yer aldı. 2013-2017 yılları arasında ALKEV Özel Okulları Rehberlik Birimi yöneticiliği görevini yürüttü. Vildan Kocaoğlu, 2017 yılı itibariyle ALKEV Özel Anadolu Lisesi müdür yardımcılığı görevini sürdürmektedir.15 yıllık profesyonel voleybol geçmişi dolayısıyla öncelikle spor ve sonrasında da müzik ilgi ve yetenek alanlarındandır.

necati-yigit Necati Yiğit
İşletme Müdürü
rt.21k.vekla@tigiy.itacen
Özgeçmiş

Necati Yiğit

Necati Yiğit1981 yılında İstihkam Teğmeni olarak Kara Harp Okulundan mezun olan Necati Yiğit, Silahlı Kuvvetlerin çeşitli kademelerinde birlik komutanı, karargah subayı ve istihkam başkanı görevlerinde bulundu. Balıkesir Üniversitesinde fark dersleri vererek inşaat mühendisliği dalında lisans ve tezli yüksek lisans eğitimi alarak “İnşaat Yüksek Mühendisi” unvanı aldı. 2012 Yılında Silahlı Kuvvetlerden kıdemli albay rütbesinde emekli oldu. MEF Okulları Bahçeşehir Kampüsünde üç yıl idari işler müdürlüğü yaptı. “C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı” belgesine sahiptir. ALKEV Özel Okullarında işletme müdürü ve iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Kayıt Başvuru Formu için tıklayın 2019 Lise Ön Kayıt Başvuru bilgileri için tıklayın