MENÜ

Ana-İlk-Orta Okul Aile Birliği

Sevgili ALKEV Ailesi,
Ana, İlk ve Ortaokul müdürümüz Sayın Ayşenur Yavuz’un ve İlkokul Müdür Yardımcımız Tamar Uçar Özdemir’in katılımı ile 2 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz “Yönetim ve Denetim Kurulu seçimleri” sonucunda Anaokulu, İlk ve Ortaokul Okul Aile Birliğinin 10 üyesi belirlenmiştir.

Daha sonra 7 Kasım 2016 tarihinde yapılan ilk toplantı ile görev dağılımı yapılmıştır.

2016-17 Ana-İlk-Orta Okul Aile Birliği Üyeleri

Başkan : Şebnem Tamcı
Başkan Yardımcısı : Elçin Yıldırım
Muhasıp : Naciye Demir Çapar
Sekreter : Özgür Erincin Yeral
Üye: Oya Albayrak
Üye: Nazlı Ülkü
Üye: Ayşe Yılmaz
Denetçi: Meryem Gülbay Uzun
Denetçi: Necati Yiğit
Denetçi: Hanife Şen
Denetçi: Ebru Say

2016-2017 eğitim öğretim yılında siz değerli velilerimizin de desteğiyle gerçekleştireceğimiz etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerimize yenilerini de ekleyerek devam edeceğiz.

Bizlere okulailebirligi@alkev.k12.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Okul Aile Birliği

 

2016-17 ETKİNLİKLERİMİZ

 

08 Mart Kadınlar Günü Etkinliği

OAB olarak mozaik etkinliğinde hep birlikte, güzel bir ortamda, keyifli bir çalışma yapmaktan dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.
Her biri birbirinden güzel tasarladığınız çerçevelerle, sosyal sorumluluk projesine katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.
Ayrıca; etkinliğe katılamamakla birlikte projenin amacına ulaşması için desteklerini esirgemeyen velilerimize de teşekkürü bir borç biliriz …


Anaokulu Ziyareti

28.02.2017 tarihinde Anaokulu Müdür Yardımcımız Hazan Kaya’yı ziyaret ettik. Kaplumpapa şenliğimiz icin Anaokulu çocuklarımızında katılacağı etkinlikler hakkında bilgi alış verişinde bulunduk.


Waffle Günü

İkinci deneyimimizi 24 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirdik.
Aynı sevinç, aynı çoşku…
Bu sefer çocuklarımız aldıkça biz coştuk. Onlar yemeğe, biz de onların yüz ifadelerini gördükçe Waffle yapmaya doyamadık. Her yaştan çocuğumuzun yüzlerindeki sevinç görmeye değerdi.


2017 Yılı Ayvacık Depremi

OAB olarak, siz velilerimizin duyarlılığı ile 3 gün gibi kısa bir süre içinde toplanan bağışları, Büyükçekmece Belediyesi yardımıyla, Ayvacık Belediyesi’ne ulaştırılmasını sağladık. Buradan velilerimize katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Yardım kampanyası çerçevesinde toplanan bağışlar aşağıda verilmiştir.


Waffle Günü

2016-2017 Eğitim Öğretim yılında OAB olarak yapılan Sosyal Sorumluluk Günlerinden (Waffle), yaptığımız etkinliklerden elde edilecek gelir ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen siz velilerimizin yardımıyla ALKEV’e yakışan Sosyal Sorumluluk Projemizi gerçekleştirmek istiyoruz.

OAB olarak ilk waffle günümüzü, 17 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın yüzündeki o özlem, o mutluluk tüm yorgunluğumuzu aldı. Onların mutluluğuyla mutluluğumuz arttı.


Waffle Satışı

17 Aralık 2016 tarihinde Almanca Bölümü tarafından yapılan sosyal sorumluluk etkinliğinde elde edilecek gelirin “Kanserli Çocuklara Umut Vakfına“ verileceğini öğrendiğimizde çorbada bizim de katkımız olsun diyerek waffle satışı ile ALKEV Almanca Bölümüne destek verdik.

Kayıt Başvuru Formu için tıklayın Kayıt Başvuru Formu için tıklayın