MENÜ

Öğretim Kadrosu

ÖĞRETMENİN ADIBRANŞIE-POSTA ADRESİ
S. Elif DURUKANAnadolu ve Fen Lisesi Müdürü[email protected]
Alper YOLDAŞMüdür Yardımcısı[email protected]
Vildan KOCAOĞLUMüdür Yardımcısı / IB-CAS/SEN Koordinatörü[email protected]
Didem ONAYMüdür Yardımcısı[email protected]
Seda ÇAKIRIBDP / TOK Koordinatörü[email protected]
Neşe UYGURYKS Koordinatörü[email protected]
Nilgün ŞEKERCİPsikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen[email protected]
Şeyda KAYAKariyer Danışmanı / Felsefe Grubu Öğretmeni[email protected]
Fulya TUĞYANAlmanca Bölüm Başkanı[email protected]
Ayten ERTONGAAlmanca Öğretmeni / DSD Koordinatörü[email protected]
Ayla ERDOĞANAlmanca Öğretmeni / IBDP[email protected]
Naime YAKUPOĞLUAlmanca Öğretmeni[email protected]
Nuray YURDAERAlmanca Öğretmeni[email protected]
Nalan İŞÇİLİKAlmanca Öğretmeni[email protected]
Çağla CORUKAlmanca Öğretmeni[email protected]
Esra ŞEKER KALDIRIMAlmanca Öğretmeni[email protected]
Dominik BAURAlmanca Öğretmeni[email protected]
Sümeyya ÖZÇELİKTarih Öğretmeni / IBDP[email protected]
Banu ÇELİKEL YILDIZİngilizce Bölüm Başkanı[email protected]
Barış BİTKAYİngilizce Öğretmeni / IBDP[email protected]
Emine KORKMAZ KOZİngilizce Öğretmeni[email protected]
Büşra ALGINİngilizce Öğretmeni[email protected]
Güzin GÜNDOĞDUİngilizce Öğretmeni[email protected]
Özlem KAYABAŞITürk Dili ve Edebiyatı Zümre Başkanı / IBDP[email protected]
Melek GRANT SAROVATürk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni[email protected]
Numan ŞENTÜRKTürk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni[email protected]
Zeynep ÇINARTürk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni[email protected]
Hamide Türk RASOOLİTürk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni[email protected]
Şenay YOLDAŞFen Bilimleri Bölüm Başkanı / Kimya Öğretmeni[email protected]
Esra TOPÇUOĞLUKimya Öğretmeni[email protected]
Banu AYKIN KÖYLÜERKimya Öğretmeni / Eğitim Teknolojileri Koordinatörü[email protected]
Ebru TIRPANOĞLUBiyoloji Öğretmeni[email protected]
Seracettin HASLAKBiyoloji ve Kimya Öğretmeni / IBDP[email protected]
Murat ÇİLBiyoloji Öğretmeni / Proje Koordinatörü[email protected]
Pelin KUTAR KURTBiyoloji Öğretmeni[email protected]
Zehra NERGİZFizik Öğretmeni[email protected]
Adnan DEMİRKANFizik Öğretmeni[email protected]
Özlem SERTFizik Öğretmeni[email protected]
Özlem KAYALaboratuvar Sorumlusu[email protected]
Cengiz YILDIRIMCoğrafya Zümre Başkanı[email protected]
Aziz ŞENCoğrafya Öğretmeni[email protected]
Kadir ASARTarih Zümre Başkanı[email protected]
Nihal ÇETİNKAYA BİTKAYTarih Öğretmeni[email protected]
Mesut ÇETİNDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni[email protected]
Derya TANMatematik Bölüm Başkanı[email protected]
Cansu KUZİKMatematik Öğretmeni[email protected]
Gülter KOÇMatematik Öğretmeni / IBDP[email protected]
Ahu KÜÇÜKASLANMatematik Öğretmeni[email protected]
Tuğsan ŞOLTANMatematik Öğretmeni[email protected]
Çilem KAHRAMAN TOPGÜLOĞLUMatematik Öğretmeni[email protected]
Hakan SAĞLIKMatematik Öğretmeni[email protected]
Fatih Kürşat CANSUBilgisayar Bilimleri Öğretmeni / IBDP/ IBDP EE Koordinatörü[email protected]
Yasin KAYIRTARBilim Tarihi ve Fizik Öğretmeni[email protected]
Ayşe TÜKENMEZBeden Eğitimi Zümre Başkanı[email protected]
Esin ESENBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Ahmet VATANSEVERBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Aslı BAŞARAN BAŞMüzik Zümre Başkanı[email protected]
Arda YAMANMüzik Öğretmeni[email protected]
Merve ÇANAKÇIGörsel Sanatlar Zümre Başkanı[email protected]
E.Tulu DERBİYurt Dışı Eğitim Danışmanı[email protected]
Serap RESİMCİOĞLUYurt Dışı Eğitim Danışmanı[email protected]
Ünal KESKİNKütüphane Öğretmeni / IBDP[email protected]
Kayıt Başvuru Formu için tıklayın 2019 Lise Ön Kayıt Başvuru bilgileri için tıklayın