MENÜ

Öğretim Kadrosu

ÖĞRETMENİN ADIBRANŞIE-POSTA ADRESİ
Ayşenur YAVUZİlk ve Ortaokul Müdürü[email protected]
Fırat GÖKALPOrtaokul Müdür Yardımcısı[email protected]
Yaşar Fırat ALTUNSUYUOrtaokul Müdür Yardımcısı / LGS Koordinatörü[email protected]
Christine ARABIN ÖZARSLANYabancı Diller Bölüm Başkanı[email protected]
Uğur ÖZDEMİRÖlçme Değerlendirme Birimi Yöneticisi[email protected]
Ayşe Çiğdem ALLAKÖlçme Değerlendirme Birimi[email protected]
Rahime TAŞ ÇETİNPsikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen[email protected]
Mustafa TUNCELTürkçe Zümre Başkanı[email protected]
Merve BÜYÜKSARGUTTürkçe Öğretmeni[email protected]
Avni GÜZELKANTürkçe Öğretmeni[email protected]
Tsidem MOUSTAFATürkçe Öğretmeni[email protected]
Tamer Yaşar AKÇAALANTürkçe Öğretmeni[email protected]çka.rasayremat
Esra AYDINMatematik Zümre Başkanı[email protected]
Nihan TERZİOĞLUMatematik Öğretmeni[email protected]
Derya KAYAMatematik Öğretmeni[email protected]
Esra TUNCELMatematik Öğretmeni[email protected]
Didem AKYOLFen Bilimleri Zümre Başkanı[email protected]
Gamze AKBAŞFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
Asiye ÇATALFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
Ayşin YAKARFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
Pınar SEÇKİNFen Bilimleri Öğretmeni[email protected]
Nihal ÇETİNKAYA BİTKAYSosyal Bilgiler Zümre Başkanı[email protected]
Semanur DOĞANSosyal Bilgiler Öğretmeni[email protected]
Sevda AKINSosyal Bilgiler Öğretmeni[email protected]
Handan AKTAŞİngilizce Zümre Başkanı[email protected]
Pınar KAPKINİngilizce Öğretmeni[email protected]
Merlin ATASOYİngilizce Öğretmeni[email protected]
Hicran DOLANBAYAlmanca Bölüm Başkan Yardımcısı[email protected]
Aylin LAÇİNAlmanca 5 ve 6. Sınıflar Zümre Başkanı[email protected]
Çiğdem BOZÇETİNAlmanca 7 ve 8. Sınıflar Zümre Başkanı[email protected]
Mine KESKİNELAlmanca Öğretmeni[email protected]
Ufuk TONKAAlmanca Öğretmeni[email protected]
Aslı KOÇAKAlmanca Öğretmeni[email protected]
Barış ÖZDEMİRAlmanca Öğretmeni[email protected]
Ömer UZUNAlmanca Öğretmeni[email protected]
Aslı BAŞARAN BAŞMüzik Zümre Başkanı[email protected]
Tuğrul Cem IŞTINMüzik Öğretmeni[email protected]
Arda YAMANMüzik Öğretmeni[email protected]
Ayşe TÜKENMEZBeden Eğitimi Zümre Başkanı[email protected]
Esin ESENBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Koray Hakkı ÖZTÜRKBasketbol Antrenörü[email protected]
Ahmet VATANSEVERBeden Eğitimi Öğretmeni[email protected]
Ayşe Evrim KÜÇÜKÖMERGörsel Sanatlar Zümre Başkanı[email protected]
Merve ÇANAKÇIGörsel Sanatlar Öğretmeni[email protected]
Ezgi SÖNMEZGörsel Sanatlar Öğretmeni[email protected]
Aybanu AYKUTDrama Öğretmeni[email protected]
Lamia AKTAŞBilişim Teknolojileri Öğretmeni[email protected]
Hakan ATAŞBilişim Teknolojileri Öğretmeni / Proje Koordinatörü[email protected]
Levent ÖZTÜRKDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni[email protected]
Şehriban KIZILKAYAKütüphane Birimi Koordinatörü[email protected]
Kayıt Başvuru Formu için tıklayın 2019 Lise Ön Kayıt Başvuru bilgileri için tıklayın