ALKEV Ortaokul Proje Haftası 2022
ALKEV Özel Ortaokulu öğrencileri proje haftasında; tarihi, kültürel bölgeleri ve doğal yaşam mekânlarını ziyaret ederek eğitici etkinliklere katıldılar.
ALKEV Özel Ortaokulu öğrencileri proje haftasında; tarihi, kültürel bölgeleri ve doğal yaşam mekânlarını ziyaret ederek eğitici etkinliklere katıldılar.
Çerezler (cookie), alkev.k12.tr web sitesini daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı ziyaret edebilirsiniz..