MENÜ

AG Robotik Team #6459

Biz AG Robotik Team #6459 olarak 2015 yılında İstanbul ALKEV Anadolu Lisesinde kurulduk ve çeşitli yerlerde yarıştık bunu yanında da çeşitli projelerde yer aldık ve ayrıca biz de farkındalık yaratmak için çeşitli projeler yaptık.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz yetkili mühendisler, bilim adamları, özgüven sahibi ve yaşam boyu öğrenme becerilerini geliştiren iş adamları yetiştirmek ve diğer takımların sorunları olduğunda başvuracakları ilk adres olmak.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz, ‘Maker Movement’ ile paraleldir. İnsanların bize bir şeyler yapmak için ihtiyacımız olan şeyi vermelerini istemeyiz, biz ihtiyacımız olan şeyleri kendimiz üretiriz. Ekibimizi kendi içinde küçük gruplara ayırarak görevlerimizi zamanında tamamlamayı başarırız. Bu şekilde, tüm ekip üyelerimiz çeşitli konularda kendilerini geliştirmenin bir yolunu bulabilir ve onları büyüleyebilecek alanlar bulabilir. Her şeyden sonra takımımız küçük bir şirket gibidir. İş hayatımıza entegre edersek, iş dünyasına adım attığımızda kariyerimizi daha da geliştirecek şeyler öğrenebiliriz.

BÜLTENLER

FutuRistiC #6459 Ocak 2019 Sayı: 2

FutuRistiC #6459 January 2019 Bulletin: 2

FutuRistiC #6459 Aralık 2018 Sayı: 1

FutuRistiC #6459 December 2018 Bulletin: 1

Kayıt Başvuru Formu için tıklayın 2019 Lise Ön Kayıt Başvuru bilgileri için tıklayın